Bostancı Adak Satış

Bostancı Adak Satış

Bostancı Adak Satış vekalet ile görüntülü kesim

Bostancı Adak Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Bostancı bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Bostancı mahallesi acil adak, bostancı mahallesi acil kurbanlık, bostancı mahallesi adak, bostancı mahallesi adak kesim yeri, bostancı mahallesi kurbanlık, bostancı mahallesi kurbanlık koç, bostancı mahallesi kurbanlık kuzu, bostancı mahallesi ucuz adak, bostancı mahallesi ucuz kurbanlık, bostancı mahallesi akika adak